Фото - Еластичний «Octagon» для однорічних малюків, дошкільнят та школярів!

Еластичний «Octagon» для однорічних малюків, дошкільнят та школярів!

   Розвиток для дитини так само важливий як повноцінне харчування, здоровий сон та якісний одяг. Завдання батьків розвивати дрібну моторику рук з раннього дитинства. Саме моторика впливає на розвиток мови. Науковці пояснюють це тим, що в корі головного мозку людини, відділи, які відповідають за розвиток дрібної і артикуляційної моторики, знаходяться дуже близько один до одного, й  між ними спостерігається тісний взаємозв'язок. Тобто, розвиваючи  моторику у дітей, ми тим самим стимулюємо розвиток їх мови.

Конструктори – помічники логопедів та вчителів

   Конструктори обов’язкові у програмі навчальних закладів. Але гратися ними крихітка повинна з раннього дитинства. У інтернет-магазині Тигрес великий вибір конструкторів.

«Octagon» - помічник для батьків та вчителів

   Для однорічних малюків ТМ Tigres випустила новинку  «Octagon» з еластичного  матеріалу. Він складається з великих елементів, безпечних для дітей. Деталі іграшки еластичніші ніж в інших конструкторів, тому малюк у дванадцять місяців без зусиль складатиме та розбиратиме всілякі фігури.

   Деталі різної форми та кольору сприяють розвитку структурно логічного мислення. Перед тим як зібрати будь-що з конструктора, дитина повинна уважно подивитися на картинку, або ж уявити її. Щоб скласти необхідну конструкцію потрібно добре логічно подумати і спланувати кожен хід. Які частини повинні бути в основі конструкції, якої форми і якого кольору, які в середині і які у верхній частині . Під час гри відбувається складна розумова діяльність малюка й розвивається логічне мислення. Конструктор розвиває увагу й терпіння. Особливо, якщо дитина складає фігуру дивлячись на картинку. Потрібно відтворити її у більшому розмірі, але зберегти концепцію та кольорову гаму. Часто малюку доводиться виправляти чи переробляти створену фігуру, розвиваючи терпіння

«Octagon» у коробці, 88 елементів – чудова презентабельна подарункова пропозиція. У стильній коробці зручно зберігати конструктор. Привчайте дитину складати іграшку одразу після гри. Так ви розвиватимете дисципліну й акуратність

«Octagon» у сумці 78 елементів, також можна використовувати для розвитку акуратності. Сумка міцна й зі зручною ручкою. Іграшку можна взяти на вулицю чи пікнік, щоб складати фігури на свіжому повітрі.

   У нашому інтернет-магазині можна придбати й конструктор «Octagon» у пакеті, 58 елементів. Такої кількості деталей достатньо, щоб створювати невеликі фігури.  

   Фахівці радять не навантажувати малюків з раннього віку навчанням, бо це негативно впливає на подальші успіхи дитини. А необхідно тренувати моторику, увагу пам'ять й креативне мислення. Для цього ідеально підходять конструктори .

   «Octagon»  - цікава розвиваюча іграшка й для дошкільнят та школярів. Граючись разом, діти розвивають навички комунікації й будують стратегії. Вони вчаться спілкуватися й домовлятися, що дуже важливо у соціумі.    

   Замовляйте конструктор на нашому сайті й розвивайте малюків з раннього дитинства! Іграшка сертифікована, абсолютно безпечна для дітей, тому її можна використовувати для розвитку дітей у дошкільних навчальних закладах та школах. Для оптових клієнтів - хороші знижки!