Фото - Даруйте найріднішим українські іграшки зроблені з душею!

Даруйте найріднішим українські іграшки зроблені з душею!

   Хочете зробити дитині особливий подарунок? Вам  обов’язково треба купити м’яку іграшку! Улюблена тваринка чи казковий персонаж, сподобається малечі й подарує купу позитивних емоцій.  Якщо ви вагаєтеся, яку іграшку купити, плюшевий ведмедик - чудовий подарунок. Але дітям можна купити собачку, котика  чи зайчика. У нашому інтернет-магазині можна замовити м’яку іграшку онлайн.

 Чому м’які іграшки завжди в моді?

  М’які іграшки користуються популярністю, бо їх люблять і діти, і дорослі.  Плюшевому красеню зрадіє і мама, й навіть бабуся, бо м’яка іграшка   повертає нас в дитинство, дарує відчуття затишку та материнської  турботи.

Де купити м’яку іграшку?

   На полицях магазинів представлені різноманітні іграшки. Як вибрати м’який подарунок, щоб він був не лише гарний, а й безпечний?

   М’які іграшки виготовляють з ворсистих, гладких або комбінованих  тканин. Щоб переконатися у якості тканини,  візьміть іграшку в руки та легенько потягніть за ворс, він не повинен лишатися у ваших руках. Зверніть увагу на її очі та носик, вони повинні бути міцно прикріплені. Для безпеки дітей до 3-х років краще обрати іграшку з вишитими елементами.  Іграшка не повинна мати різкого запаху і неприродно яскравого кольору. Обираючи будь-яку іграшку для дитини, звертайте увагу на виробника. Найкраще купувати іграшки в спеціалізованих магазинах або на офіційному сайті виробника.

  Український бренд Tigres пропонує сертифіковані м’які іграшки для дітей від народження. Українські іграшки проходять весь цикл виготовлення: від ідеї до готового виробу. Усі матеріали, з яких виготовляються м’які улюбленці, сертифіковані та безпечні.

  З асортиментом іграшок ТМ Tigres можна ознайомитися на сайті виробника …. У розділі іграшок «М’яконабивна», можна обрати підголовники, іграшки-подушки, іграшки-символи року та валентинки

  Ви можете купити іграшки TM Tigres у спеціалізованих магазинах вашого міста, або замовити м’яку іграшку онлайн в інтернет-магазині виробника.  

 М’яконабивні іграшки ТМ Tigres це:

  • екологічно чисті й безпечні матеріали  
  • українські та європейські стандарти якості
  • різноманітний асортимент
  • стильне дизайнерське рішення
  • унікальне поєднання кольорів
  • практичність та довговічність

Купуйте українські іграшки зроблені з душею!