,
Фото - Догляд за зубчиками малюка

Догляд за зубчиками малюка

Багатьох мам хвилює питання правильного догляду за зубами малюка. Коли починати чистити зуби дитині, щоб його посмішка була здоровою і красивою? Які зубні щітки для малюків варто використовувати? Ми відповімо на ці питання разом з відомим польським брендом дитячих товарів - Canpol babies.

В першу чергу мами повинні пам'ятати, що піклуватися про гігієну порожнини рота потрібно вже з найперших місяців, коли зубки ще відсутні або тільки починають прорізуватися. Для цього ви можете використовувати стерильну вологу марлечку - намотайте її на палець і мийте ясна малюка.

На цьому етапі ідеально підійдуть силіконові щіточки Canpol babies, які надягають на палець.  З ними ви зможете делікатно масажувати чутливі ясна і чистити перші зубчики дитини. Такі щіточки забезпечують кращий доступ до важкодоступних місць, ніж щіточки з ручкою. Щіточка також оснащена спеціальними горбиками, які забезпечують ідеальний масаж ясен дитини, приносячи йому полегшення під час прорізування зубчиків.

Для чищення перших зубів малюка, відмінно підійде силіконова щіточка з пластиковою ручкою   Вона має спеціальний обмежувач, який перешкоджає занадто глибокому проникненню щітки в рот малюка. Цією щіточкою можна ніжно масажувати ясна і чистити перші зубки малюка, не боячись заподіяти йому біль.

Зверніть увагу також на набір Canpol babies для догляду за зубами малюка, який складається з 3 щіточок:

Перша щітка має опуклості з силікону, а не ворсинки, які дозволяють ніжно і безпечно масажувати чутливі ясна малюка під час прорізування зубчиків з 6 місяців.

Друга щітка підходить для чищення перших зубів у дітей старше 11 місяців. Вона теж масажує ясна, але завдяки силіконовій щетинці вже чистить зуби. Гумовий наконечник оберігає від пошкоджень ясна і перших зубок малюка.І, нарешті, третя щітка - це перша справжня зубна щіточка дитини. Її м'які щетинки виготовлені з нейлону, а не силікону. Ця традиційна щіточка забезпечує догляд за зубами малюка старшого віку.

Нехай зубчики вашої дитини ростуть здоровими! А безпечні і сучасні зубні щітки для малюків ТМ Canpol babies зроблять догляд за зубами малюка легким і комфортним.