Фото - Бюстгалтер Canpol babies допоможе зберегти форму грудей під час лактації

Бюстгалтер Canpol babies допоможе зберегти форму грудей під час лактації

   Бюстгалтер для годування необхідно купити на третьому триместрі вагітності. Саме у цей період груди майбутньої мами починають значно збільшуватися в об’ємі, стають чутливими й готуються до початку грудного вигодовування. Носити зручний бюстгалтер необхідно щоб підтримувати груди.  У звичній білизні ви можете відчувати дискомфорт.

   Чашечки бюстгальтера для вагітних та годуючих мам повинні повністю підтримувати груди. При зміні об’єму грудей, чашка не повинна їх стискати, а плавно розтягуватися за рахунок еластичних зовнішніх деталей. Це забезпечить комфорт під час годування дитини і під час сну. Правильна фіксація грудей бюстгальтером в піднятому положенні сприятиме регулярному притоку молока. Чашечки повинні відстібатися, щоб годувати дитину, не знімаючи бюстгальтер. Це ще й дає можливість використовувати спеціальні прокладки для гігієни, сухості та комфорту.

   У нашому інтернет-магазині, можна купити якісний бюстгалтер від європейського бренду Canpol babies з натуральної тканини по вигідній ціні.

  Бюстгалтер для годування Canpol babies розроблений для максимального комфорту вагітних та годуючих мам.
Делікатний бюстгалтер виготовлений з високоякісної натуральної бавовни, яка не подразнює чутливі соски. Він не має кісточок, тому дуже комфортний і практично не відчутний при носінні. Бюстгалтер  не впивається в тіло і допомагає зберегти форму грудей після пологів.
У спеціальних кишеньках можна зручно розміщувати лактаційні прокладки, що запобігають забрудненню білизни та дарують комфортне відчуття сухості.
Бюстгалтер для годування оснащений чашечками, що відстібаються. Їх можна легко застібати і відстібати навіть однією рукою. що спрощує процес годування малюка.
 
Як визначити розмір бюстгалтера?

Важливо правильно підібрати розмір бюстгальтера. У занадто тісному буде не зручно, а більший за розміром не виконуватиме свої функції. Скористайтеся нашими порадами, щоб  підібрати бюстгальтер вашого розміру.

Виміряйте об'єм під грудьми:
Об'єм під грудьми, розмір:
Від 67 до 72 см - 70
від 73 до 77 см - 75
від 78 до 82 см - 80
від 83 до 87 см - 85
від 88 до 92 см - 90
від 93 до 97 см - 95
від 98 до 102 см -100
Потім виміряйте об'єм грудей по найбільш виступаючих точках і обчисліть різницю між двома об'ємами. Отримане число визначить повноту:
10-11 см - АА
12-13 см - А
14-15 см - В
16-17 см - С
18-19 см - D
20-21 см - DD

   Таким чином, якщо ваш об'єм, виміряний під грудьми, становить близько 80 см, об'єм повноти - 95 см, а різниця - відповідно 15 см, то відповідний вам розмір - 80 В. Але якщо у вас виникнуть якісь труднощі або ви просто не можете визначитися з вибором, то наші консультанти обов'язково допоможуть. Адже бюстгальтер, підібраний правильно, послужить профілактикою маститу, зменшить застій молока і допоможе зберегти гарну форму грудей.

  У нашому інтернет-магазині можна купити не лише бюстгалтери для годування, але і інші товари, що знадобляться в пологовому будинку. Переходьте за посиланням й завчасно збирайте сумку в пологовий. Більше товарів для мами та дитини шукайте у нашому інтернет-магазині.