Фото - Іграшки Klein – маленька копія дорослого світу

Іграшки Klein – маленька копія дорослого світу

Klein – реалістичні іграшки для сюжетно-рольових ігор. Вони вражають своїм правдоподібним виглядом та функціональністю. Асортимент розрахований на дітей від 3 до 12 років! Іграшки Кляйн не імітація, а повноцінна копія дорослої побутової техніки та інших товарів відомих виробників: Electrolux, Braun, Bosch, Miele, Hoover, Wmf, Sohne. Бренд Klein  випускає їх за спеціальними ліцензіями.

Усе розпочалося з … мітли

У 1949 році німецьке подружжя Марія і Тео Клян заснувало сімейну фабрику з виробництва щіток і мітел. У 1956 фабрика випустила дитячу мітлу з яскравими пластиковими щетинками. Через три роки компанія представила на Нюрнберзькому іграшковому ярмарку три іграшки: дитячу мітлу, щітку і металеву лопатку. Вони мали неймовірний успіх, адже допомагали дітям у формі гри засвоювати нові соціальні ролі. Незабаром компанія остаточно змінила свій курс і почала займатися виробництвом іграшок.

Іграшки Klein для пізнання світу

Дитина пізнає світ, граючись у доросле життя. Діти повторюють   поведінку дорослих  тому кухня «така як у мами» чи набір інструментів «як у тата» довго тримає інтерес крихітки.

Уявіть кавоварку, яка варить каву майже по-справжньому! Або фен, який дує. Чи набір інструментів, які аналогічні справжньому. Кухні Klein - функціональні з безліччю інтерактивних ефектів, світлом, звуком, рухом, а також набором аксесуарів. Різноманітні набори  фірмового посуду для розвитку гарного смаку майбутньої  господині.  Реалістичні пупси виглядають як справжні немовлята. З ними гра в доньки-мами набуває справжнього змісту.

Іграшки Klein розвивають соціально-комунікативні навички. Діти вперше користуються побутовими предметами, вчаться допомагати батькам, прибирають, готують їсти, знайомляться з роботою інструментів. Розвивається мова, фантазія і уява. Іграшки світових брендів виховують у дітях  смак до якісних речей.

Висока якість і  безпека

Всі матеріали екологічно чисті й не викликають алергії. Іграшки проходять всі необхідні сертифікації та відповідають міжнародним вимогам. Придбати оригінальні іграшки можна в інтернет-магазині Тигрес.  Ми гарантуємо усі іграшки європейського виробника на нашому сайті оригінальні.

Щоб отримати консультацію та вичерпну відповідь телефонуйте 0673613003