Фото - Іграшкові кораблики – яскраві емоції дитинства

Іграшкові кораблики – яскраві емоції дитинства

Купити кораблик – подарувати дитині незабутні емоції

 Паперові кораблики й літаки були у нашому дитинстві чудовою розвагою.  Скільки емоцій викликав кораблик, який плавав по калюжах після дощу! Але ще більше було суму, коли паперова іграшка тонула, не витримуючи вологи, або камінчиків, які ми навантажували на її борт.

Сьогодні кораблики викликають такі ж щирі емоції у дітей. Якщо ж купити кораблики ТМ Tigres, то малеча не відчуватиме суму від втрати, бо пластмасовий кораблик стійкий до вологи й може перевозити значно більше вантажу ніж паперовий!  Якщо ж купити набір корабликів, то можна сконструювати справжній водяний потяг. Для цього достатньо зчепити між собою чотири різнокольорові кораблики за допомогою спеціальних кріплень.

Якщо під час гри малюк намокне чи забрудниться – не сваріть його! Уявіть, що досліджуючи калюжі, дитина розвивається та знайомиться з навколишнім світом.

Купити кораблики – іграшки для купання

Кораблики TM Tigres - ідеальні іграшки для купання! Як тільки крихітка почне самостійно сидіти, давайте під час водяних процедур іграшки для купання. Вони допоможуть забавити малечу, яка капризує. Малюк буде в захваті від гри у воді! Адже водний транспорт TM Tigres чудово тримається й не тоне. Кораблики невеликих, зручних для маленьких долоньок розмірів. І навіть під час купання дитина  розвиватиме дрібну моторику рук та координацію рухів.

Купити кораблик разом з пісочним набором

Дітям подобається гратися корабликами не лише у воді! Вони ідеально доповнюють пісочні набори. Завдяки широким палубам, малеча зможе насипати пісок та робити пасочки у формі кораблика. Для поціновувачів водного транспорту буде цікавим "Kid cars Sport" скутер. Колекцію доповнить Катер та "Kid  cars Sport" човен. Червоний, жовтий, зелений чи синій – купити кораблика можна такого кольору, який найбільше подобається дитині.

Кораблики й усі іграшки ТМ Tigres виготовлені з безпечних сертифікованих матеріалів з використанням харчових барвників. Тому ви можете не хвилюватися, якщо у ванні крихітка захоче використати їх у ролі гризунця.

Купити кораблики онлайн в інтернет-магазині Тигрес можна цілодобово. Вибирайте модель та колір іграшки й будьте впевнені: кораблики подарують малюку яскраві емоції, а вам – гарний настрій!