Фото - Ігри з однорічною дитиною

Ігри з однорічною дитиною

Однорічний малюк уже багато чого  розуміє і вміє. Дитина вимовляє 10-20 слів. У нього інтенсивно формується довгострокова пам’ять, малюк  починає  запам’ятовувати  предмети.  Крихітку цікавить усе! Його невгамовній енергії варто позаздрити.  І найголовніше завдання батьків за допомогою різноманітних ігор та іграшок підтримувати інтерес до пізнання навколишнього світу, розвивати дрібну моторику рук та моторні центри.  Малюк вже вміє гратися сам. Але іграшки у цьому віці не повинні бути надто складними чи інтерактивними, й їх не повинно бути одночасно багато. Давайте забавки поступово, дозволяючи дитині розвивати фантазію. Але спочатку дорослі мають показати, які саме функції виконує розвиваюча іграшка. Як складати пірамідку.  Як гратися з мозаїкою та портером.

 Граючись з дитиною, пам’ятайте:

  1. Не слід пропонувати дитині занадто багато іграшок одночасно. Це розсіює увагу й дитині важко сконцентруватися.
  2. Необхідно відразу припинити гру, як тільки стане помітно, що малюку нудно, він втомився і капризує.
  3. Використання іграшок з дрібними деталями чудово розвиває моторику крихітних ручок, але одночасно несе в собі серйозну загрозу здоров’ю крихти. Адже маленькі дітки намагаються спробувати «на зуб» будь-який предмет і можуть проковтнути його. Тому під час гри постійно стежте за дитиною!
  4. Всі іграшки повинні бути дуже міцними, безпечними і не вимагати складного гігієнічного догляду.
  5. Зробіть все для того, щоб малюкові була цікава кожна хвилина його маленького життя!

 Ігри з малюками

Пірамідка на перший погляд проста іграшка, але дивує те, що деякі діти не вміють складати її навіть у два роки!  Ця іграшка універсальна, її можна використовувати для розвитку крихітки практично  з народження. Як тільки малюк почне тримати іграшки своїми ручками, купіть пірамідку й давайте різнокольорові деталі  по черзі. Щоб дитина навчилася складати пірамідку, покажіть та поясніть як це зробити. Допомагаючи дитині, частіше повторюйте назви кольорів, щоб вони поступово закріплювалися в дитячій пам’яті. Коли дитина навчиться добре ходити,  порозкладайте круги по кімнаті й просіть малюка приносити деталі. Спочатку найбільші, потім середні, а тоді – найменші. Трішки пізніше можна гратися в складніші ігри. Просити крихітку приносити деталі не за розміром, а за кольором. І хай спочатку малюк помилятиметься, з часом він запам’ятає усі кольори райдужної іграшки.

Для розвитку дрібної моторики рук, можна купити мозаїку з дрібними деталями. Але маля має гратися з вами, бо дрібні деталі небезпечні для діток до трьох років. Почніть з найпростішого, висипте мозаїку на килимок і попросіть дитину допомогти вам позбирати усі деталі. Далі ускладнюйте завдання: спочатку збираємо червоні де тальки, потім сині…  Мета таких ігрових занять – покращувати моторику пальців і координацію рухів тіла, формувати навички концентрації уваги на власних діях, розвивати мислення. Купуйте розвиваючі іграшки поступово й грайтеся ними по черзі. Вибирайте іграшки у   інтернет-магазині Тигрес. Грайтеся та розвивайтеся разом з нами!