Фото - Кораблики ТМ Tigres  - іграшки для купання

Кораблики ТМ Tigres - іграшки для купання

Купити набір корабликів для купання

  Купання малюка - процес обов'язковий і дуже відповідальний. Тому до нього треба ретельно підготуватися. Найкраще купати малечу ввечері. Велике значення має правильна температура води і повітря. Вода повинна бути теплою: від 36 °C до 38 °C, що відповідає температурі тіла малюка, а температура повітря у ванній кімнаті - приємною, від 23 °C до 25 °C. У перші місяці життя діти не повинні купатись довше 5-7 хвилин.  Але коли малеча підросте, купання може тривати 20-30 хв. Одним діткам подобається купатися а інші – плачуть у ванні. Є простий спосіб зробити процес купання не лише корисним, а й цікавим для крихітки - купити іграшки для купання

Купання корисне для розвитку дитини:

  • зміцнює центральну нервову систему
  • розвиває  опорно-руховий апарат
  • сприяє розвитку тактильних відчуттів
  • розвиває дрібну моторику рук і координацію рухів
  • здійснює ефект масажу
  • тонізує м'язи тіла

Де найкраще купити набір іграшок для купання

   У нашому інтернет-магазині ви можете купити сучасні іграшки для купання. У спеціальному розділі перегляньте іграшки для купання дитини. Різноманітні гумові тваринки, качечки та книжечки-пискалки, які можна використовувати у воді. Радимо звернути вашу увагу на набір корабликів для купання

У набір входить чотири кораблика різного розміру.

   Усі вони відмінно плавають по воді, тому будуть цікаві й піврічним малюкам, і діткам старшого віку. Іграшки виготовлені з безпечного поліпропілену з використанням харчових барвників. Тому, контактуючи з гарячою водою та дитячими миючими засобами, кораблики не втратять колір й не виділятимуть токсичні речовини. Кораблики різних кольорів та пастельних віддінків. Блакитний, жовтий та зелений – заспокійливо діятимуть, якщо малюк занадто збуджений.

Кораблики допоможуть розвивати тактильні відчуття, координацію рухів та просторове уявлення. Коли дитина ловитиме кораблики, які плаватимуть навколо неї у воді, вона розвиватиме дрібну моторику рук.

  Іграшками для купання можна гратися не лише у ванній. Кораблики можна взяти з собою у пісочницю, або на пляж. Вони перевозять легкі вантажі, й можуть транспортувати дрібні камінчики та мушлі.  Якщо ж іграшка потоне, малюк легко відшукає її у воді завдяки яскравому кольору.

  Набір іграшок для купання "Водний транспорт" – абсолютно безпечний для дітей. Це універсальна іграшка, якою можна гратися і в піску й на пляжі.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити іграшки для купання, а також пісочні набори та машинки, якими малеча із задоволенням гратиметься щодня.