Фото - Кружка непроливайка - вчимося пити самостійно

Кружка непроливайка - вчимося пити самостійно

У шестимісячному віці малюкам починають вводити перший прикорм. Фахівці радять у цьому ж віці привчати дитинку до самостійного пиття з кружки. Малюки, які були лише на грудному вигодовуванні швидше привчаються пити самостійно, адже у них не було зручної пляшечки з соскою, як у крихіток на штучному вигодовуванні, проте  завдяки кружці 360 LOVI  дитина легко навчиться пити не проливаючи рідину.

 Кружка непроливайка для самостійного пиття

Налийте рідину у кружку, спочатку трішки відпийте, смакуючи самі. Кружка має яскравий дизайн і малюк обов’язково потягнеться до вас і схоче спробувати. Спочатку дитина зробить лише один ковток, адже навик кількох ковтань поспіль з’явиться згодом. Якщо дитина хоче погратися кружкою – не забороняйте, адже у цьому віці дитина любить усе досліджувати. Якщо кружка сподобається, дитина охоче буде з неї пити.    

І ще один секрет. Якщо дитини охоче п’є з пляшечки й категорично відмовляється пити з кружки непроливайки, наливайте у пляшечку просту воду, а у кружку соки та смачні компоти.    

Переваги кружки LOVI 360:

  •  Кружка LOVI 360 оснащена інноваційною системою герметизації, завдяки якій діти звикають до природного дорослого пиття, як з відкритої ємкості, але без проливання.
  •  Кружка має спеціальні прорезинені нековзаючі ручки і стійку гумову основу.
  •  Антибактеріальний захист SteriTouch® дозволяє скоротити розмноження бактерій на 99% протягом 24-х годин - завдяки природним властивостям іонів срібла, якими оброблений силіконовий ущільнювач кружки!

Купити кружку можна у нашому інтернет-магазині. Кружки непроливайки доступні у різних кольорових рішеннях й ідеально поєднуються з пустушками LOVI з тієї ж серії.