Фото - Чи варто дарувати дітям "пилозбірники"!?

Чи варто дарувати дітям "пилозбірники"!?

М’які іграшки люблять діти різного віку. А в дорослих пухнасті ведмедики чи зайчики викликають теплі спогади дитиства. Якщо ви хочете зробити сюрприз донечці чи сину, або ж подарувати приємні емоції коханій, мамі чи бабусі - м’яка пухнаста іграшка вам у цьому допоможе.

Роль іграшки в житті крихітки

М’яка іграшка допомагає малюку адаптуватися до світу, формувати фізичні та моральні якості. Дитина наділяє пухнастого друга певними рисами, вигадує ім’я та відтворює у грі усе, що бачить навколо. Уважна матуся, спостерігаючи за грою дитини з іграшками, зрозуміє, що турбує малюка.

Улюблений ведмедик, зайчик, котик чи собачка допоможе крихітці адаптуватися до дитячого садка й пережити першу розлуку з мамою. В оточенні іграшки малюк почуватиметься в безпеці. Іграшка  буде підтримкою, коли малюк хворітиме й допоможе впоратися і з позитивними, і з негативними емоціями.

Плюшевий друг допоможе малюку:

 • Подолати відчуття страху та самотності
 • Висловлювати у грі позитивні й негативні емоції
 • Відчути себе дорослим, взяти на себе певні обов'язки по догляду за іграшкою
 • Стати впевненим у собі
 • Розвивати уяву та емоційний інтелект

Яка вона – ідеальна м’яка іграшка?

  Найкраща іграшка – безпечна!  Для малят до трьох років важливо щоб іграшка була цілісною, без вставних елементів, які легко відірвати й проковтнути. Невеличкий розмір та спеціальні гранули в середині іграшки, розвиватимуть дрібну моторику рук. Дизайнери українського бренду ТМ Tigres розробили колекцію іграшок «Кращий друг» безпечних для малят з народження.

  Сертифіковані  матеріали, якісна вишивка,  яскраві кольори та оригінальний дизайн – «Кращий друг» сподобається і малюкам, і дошкільнятам, і школярам. Симпатичні ведмежатко, зайчик, котик, курчатко, пандочка, совеня та мишеня – чудові антидепресанти та унікальна прикраса на рюкзак. «Кращий друг» заспокоїть малечу в дитячому садку та допоможе адаптуватися в школі.  

Для діток від трьох років можна обрати будь-яку дизайнерську іграшку українського бренду Тигрес. У інтернет-магазині виробника представлені м’які іграшки різних розмірів та кольорів.  (посилання)

М’які іграшки ТМ Tigres

 • Розвивають сенсорні відчуття та дрібну моторику
 • Впливають на розвиток мовлення
 • Розвивають емоційний інтелект
 • Оригінальні дизайнерські рішення
 • 100% безпечна сировина
 • Гармонійне поєднання кольорів

Іграшки ТМ Tigres зовсім не вбирають пилу. Силіконізоване волокно, яким наповнена іграшка, відштовхує пил.

М’якій іграшці зрадіє не лише дитина

 Великий плюшевий ведмедик –  дитяча мрія багатьох дорослих.  

Уявіть, як зрадіє ваша половинка, коли отримає в подарунок ведмедика чи зайчика, про якого колись мріяла. Іграшка стане чудовою окрасою інтер’єру і даруватиме приємні емоції.   

На Новий рік, День святого Валентина чи на річницю вашого знайомства даруйте іграшки. Мила плюшева тваринка - це не просто оригінальний подарунок, це позитивні емоцій для дітей і дорослих!