Фото -  Middle truck - іграшкова  машинка, що витримує навантаження у 120 кг!

Middle truck - іграшкова машинка, що витримує навантаження у 120 кг!

   Дівчаткам  дарують м’які іграшки, набори для творчості, а хлопчикам конструктори та машинки. Але якщо замість звичайної машинки подарувати будівельну техніку серії Middle truck, інтерес до гри набуде зовсім іншого характеру.

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити сміттєвоз, кран, вантажівку та бетонярку серії Middle truck. Будівельні машинки зовні схожі на справжню техніку, адже виробник максимально точно передав функціональні особливості кожної моделі.  Усі іграшки виготовлені з безпечної сировини, якісні та сертифіковані. Міцна основа машинки витримує навантаження у 120 кг.

 Думаєте, яку будівельну машинку купити хлопчикові? Іграшковий бетонозмішувач – чудовий вибір! Юний будівельник  надовго забуде про нескінченний перегляд телевізійних програм і комп'ютерні ігри. Яскрава, багатофункціональна іграшка стане однією з найулюбленіших. Рухомий барабан та спеціальні аксесуари  роблять іграшку максимально схожою зі справжнім бетонозмішувачем. З нею можна гратися не лише піском, а й листям чи дрібними камінчиками

  Іграшковий сміттєвоз – це також невіддільна модель у колекції спецтехніки. Він допоможе влаштовувати цікаві і захопливі ігри. Дитина отримає масу задоволення та приємних емоцій. За допомогою іграшкового сміттєвоза, хлопчик  легко зрозуміє, як влаштована і як працює справжня техніка. Багатофункціональна спецтехніка з великою кількістю деталей і розвиває фантазію та кругозір дитини. Купити іграшковий сміттєвоз, що є маленькою копією справжнього, можна за доступною ціною у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо бездоганну  якість кожної іграшки і її надійність.

 Кран серії Middle truck з рухомими елементами допоможе під час будівництва перевозити іграшкові цеглинки та підіймати їх на різну висоту. Він багатофункціональний та міцний.

  Жодне будівництво не обійдеться без вантажівки. Рухомий причіп дуже зручний, особливо  коли потрібно вивантажити пісок чи камінчики. Вантажівку можна прив’язати на шнурівку й взяти з собою на прогулянку в парк. Якщо малюк втомиться, він може підняти причіп і сісти на машинку, адже вона витримує навантаження до 120 кілограмів. 

  Спеціальна іграшкова техніка не залишить байдужим жодного хлопчика. Крім пізнавальної функції, іграшки можна використовувати й для виховання дітей. В ігровій формі за допомогою сміттєвоза привчайте чадо прибирати у своїй кімнаті. Попросіть малечу позбирати листочки в подвір’ї або перевезти краном гілочки у дворі. Такі ігри сприяють розвитку дрібної моторики, орієнтації в просторі, логіки, мислення та творчих здібностей В процесі гри дитина буде засвоювати більше корисної інформації, що знадобиться йому в майбутньому.

  Купуйте будівельні машинки відповідно до віку дитини. Звертайте увагу на характеристику та якість іграшки. У нашому інтернет-магазині ви можете купити машинки, які мають сертифікат якості та відповідають європейським стандартам.