Фото - Кружка з трубочкою -  самостійність і комфорт!

Кружка з трубочкою - самостійність і комфорт!

Відмова від пляшечки повинна відбуватися поступово. Тренувальні кружки та кружки – непроливайки допоможуть навчитися пити самостійно. У 12 місяців варто відмовитися від пляшечки взагалі. 

Кружка з трубочкою це ще один етап дорослішання малюка. Починаючи з десяти місяців привчайте малюка пити з трубочки. Це вміння розвиває м’язи рота, дихальної системи та голосового апарату. Якщо правильно пити, обидві губи, щоки та інші частини обличчя активно беруть участь у дозуванні рідини. Це запобігає проблемам з ненормальним розвитком зубів в старшому віці.

Пиття з чашки з соломкою формує довжину фаз вдоху та видиху. Це розвиває здатність контролювати повітряний потік під час цих фаз і всю дихальну механіку. 

Але пити з соломинки малюка необхідно навчити. Спостерігайте за дитиною під час навчання. Якщо ви помітили, що замість того, щоб пити, дитина кусає соломинку, а замість того, щоб смоктати рідину, грається, пережовуючи трубочку, одразу забирайте кружку й наголошуйте, що так робити не правильно. Ваше реагування у потрібний момент захистить крихітку  від шкідливих звичок. Лицьові м’язи справно працюють, лише коли малюк прикриває солому лише губами, а не кладе її між зубами.

Як навчити дитину пити через соломинку?

Хоча це вміння здається простим, воно вимагає практики. Крім того, маленькій дитині важко пояснити, як пити. Будьте терплячі:

Перш ніж розпочати навчання, виберіть правильну кружку з соломинкою. Вона не повинна бути занадто тонкою або занадто широкою, тому що малюк може захлинатися. У деяких пляшках з водою є клапани для запобігання протікання.

Наберіть рідину в соломинку, закривши наконечник. Покладіть трубку в рот. Відпустіть, відпустивши палець. Малюк зрозуміє, що з соломки тече рідина. Повторіть, не знімаючи соломку. Малюкові доведеться почати смоктати, щоб добути рідину.

Якщо ви почали вчити пити, даючи воду, і дитина захлинається, спробуйте дати щось солодше через соломинку, наприклад, густий сік або молоко.

Придбайте дитині гарну кружку з трубочкою.

„Моя кружка” кружка-непроливайка з м’якою силіконовою насадкою LOVI була розроблена таким чином, щоб заохотити  малюка до самостійного пиття. Кружка щільно закривається тому її можна  брати на прогулянки .

  • Оригінальний дизайн
  • Зручна ручка
  • Трубочку легко мити
  • Щільно закривається завдяки системі Click&Go та захисту Safe Lock
  • Ковпачок підходить до кружки 360 та кружки-непроливайки

 

Зручна кружка LOVI стане улюбленою для крихітки. Малюк легко навчиться пити сам та подорослішає!