Фото - Мозаїка – іграшка для розвитку дрібної моторики рук

Мозаїка – іграшка для розвитку дрібної моторики рук

 

Дитяча мозаїка – яскрава і захоплива іграшка. Вона розвиває уяву, тренує просторове мислення, знайомить дитину з кольорами та розмірами. Але найголовніше, мозаїка тренує дрібну моторику рук, яка впливає на розвиток мовлення. Малеча полюбляє малювати, але головною відмінністю мозаїки від малювання є те, що при малюванні дитина актуалізує образ спонтанно, малюючи палички, кружечки й квадратики, а щоб побудувати зображення з мозаїки, потрібно довго утримувати в пам'яті це зображення.

Іграшка допомагає розвивати

  • творчі здібності, уяву, образне мислення, колірне сприйняття;
  • координацію рухів, дрібну моторику і спритність рук;
  • логіку, інтелект і увагу дитини.
  • терплячість та посидючість

Обираючи розвиваючу іграшку, зверніть увагу на маркування на коробці. Іграшки 3+ не підійдуть для дванадцятимісячних малюків, бо містять дрібні деталі. Тоді як іграшки 3+ будуть цікаві й безпечні для крихіток  від трьох років.

           Мозаїка 3+

Іграшка розвиваюча "Мозаїка метелик" – підійде для дітей від трьох років. Вона складається з основи та 275 різнокольорових фішок. Вона розвиває дрібну  моторику рук, координацію і спритність рухів, інтелект і увагу дитини.

З кольорових елементів дитина може скласти малюнок, який є в комплекті, або уявити якесь зображення й передати його кольоровими фішками. Така іграшка підійде для дітей старшої групи у дитячому садку. Вихователька може влаштувати дітям конкурс на швидкість складання однакового малюнка й так заохочувати дітей змагатися, гратися й розвиватися.

Мозаїка-пазли "Фантазія" поєднує в собі і мозаїку, і пазли. Деталі іграшки містять спеціальні кріплення за допомогою яких можна складати  різноманітні конструкції й навіть 3D моделі – усе на що здатна дитяча фантазія. Можна запропонувати дитині скласти уявного друга, вигадати йому ім’я й навіть розповісти про нього казку. Адже ця іграшка не даремно називається «Фантазія»

Мозаїка складається з 96 елементів та книжечки з малюнками.  

Всі деталі мозаїки обтічної форми без гострих країв та виготовлені з якісних матеріалів, що гарантує максимальну безпеку дитини.

      Мозаїка 1+

 "Моя перша мозаїка" – розвиваюча іграшка для дітей від дванадцяти місяців. 10 яскравих картинок, прозора планшетка для зручності, великі фішки та зручна основа – ця іграшка бездоганний подарунок на перший День народження крихітки. Адже у дванадцять місяців малюку  цікавий принцип з'єднання деталей, колірна гамма фішок та  їх форма.

 Фішки «Моєї першої мозаїки» великої форми. Їх зручно брати маленькими долонями та вставляти в отвори на планшетці. З цією іграшкою ви розпочнете вивчення кольорів та будете розвивати дрібну моторику рук. В ранньому дитинстві малюки вчаться більше ніж в дорослому житті. Головне не втрачати дорогоцінний час, купувати іграшки відповідно віку дитини та гратися разом, пояснюючи принцип складання мозаїки та пазлів. Називайте кольори та форми, складайте дерева та квіти, розповідайте різні історії про фігури, які зображені на картинках.

Замовляйте мозаїку онлайн й замість того, щоб шукати іграшки в магазинах, витрачайте цей час на спілкування зі своїми дітьми!