Фото - Пісочні набори – дитина грає, мама засмагає

Пісочні набори – дитина грає, мама засмагає

Літо – час коли дитячі майданчики переповнені  щасливими дітьми та різнокольоровими відеречками, лопатками, граблями та химерними пісочними фігурами. Гратися в пісочниці без набору для піску зовсім не цікаво. Тому у розпал літнього періоду просто необхідно придбати пісочний набір, а ще краще кілька, щоб дитина не лише гралася в піску, а й ділилася з іншими малюками.

Пісочні набори просто незамінні  на березі моря.  Якщо хочете відпочивати і засмагати обов’язково візьміть з собою іграшки для піску .

Пісочні набори складаються:

  • відро для піску;
  • формочки для піску;
  • млин для піску;
  • лійка;
  • граблі;
  • лопатка;
  • сито для піску.

Відеречка для піску мають різну місткість, забарвлення та малюнок. Об’єм відеречка може бути 0,5 л, 1 л і 1,5 л, а також є відеречка по 7 л. Вибирайте відеречко відповідно до віку дитини. Адже малюки носитимуть воду й пісок і обов’язково набиратимуть повні відеречка. Маленьким зручніше й безпечніше буде переносити невеличку вагу, а трішки старшим діткам цікавіше набирати трохи більше будівельного вантажу й води. Зверніть увагу на малюнок на відеречку. Малюкам до вподоби іграшки з героями улюблених мультфільмів.     

Формочки – різноманітні фігурки, в які малюк набиратиме пісок і ліпитиме пасочки, а також носитиме воду. За допомогою ситечка діти просіюватимуть пісок від дрібних камінчиків і черепашок. Також, наливаючи в ситечко воду, спостерігатимуть, як вона розсіюватиметься на багато дрібних струмочків.  

Млини для піску розважать дитину під час гри в пісочниці. Два колеса, під дією води або піску, які малюк наливає або насипає в контейнер, рухаються в протилежні сторони. Лійками дитина поливатиме надто сухий пісок, щоб він краще ліпився.  У пісочні набори ТМ Tigres також входять кораблики для гри з піском та водою. Вони чудово плавають на воді, тому їх можна використовувати і на відпочинку, і у ванній кімнаті.

Кількість предметів у пісочних наборах варіюється від трьох до восьми. Можна придбати лише відерце з лопаткою та грабельками, або ж обрати повноцінний пісочний набір, з яким дитині буде цікаво гратися й у піску, і у воді.  

 На нашому сайті ви можете придбати будь-який пісочний набір для хлопчиків і для дівчаток з героями улюблених мультфільмів.  А також купити онлайн машинку з пісочним набором.

Купуйте у нас – економте свій час!