Фото - Подаруйте малюку яскраве літо з улюбленими героями Disney!

Подаруйте малюку яскраве літо з улюбленими героями Disney!

  Найпопулярніша літня гра для малечі – гра  в пісочниці. Діти можуть годинами пересипати пісок, ліпити пасочки, копати тунелі й будувати фортеці. Пісок позитивно впливає на емоційну сферу дитини, заспокоює нервову систему, знижує тривожність і стабілізує психіку. Маленькі діти не вміють керувати своїми емоціями,тому іноді маля може плакати без причини, або влаштовувати істерику. Пересипаючи пісок крихітка знімає напругу та заспокоюється.   Торкаючись пальчиками дрібних часточок, дитина розвиває дрібну моторику рук, що відповідає за розвиток мовлення та інтелектуальних здібностей, граючись з однолітками - вчиться бути частиною колективу.   

Який пісочний набір купити?

Пісочні набори допомагають урізноманітни гру й відкривають дітям простір для творчості. Купити пісочний набір можна в магазині іграшок, або замовити набір для піску в інтернет-магазині.

 Дизайнери європейського бренду  WADER створили ексклюзивну ліцензійну серію Disney. Якщо купити пісочний набір з улюбленим героєм, дитина буде в захваті! Пісочні набори ТМ WADER представлені в різних комплектаціях. Картинки нанесені за сучасною технологією IML (In-Mould Labelling), що гарантує довговічність зображення та насиченість кольорів. Іграшки виготовлені з безпечного матеріалу, не втрачають свого вигляду під впливом сонця та води. 

 Для дітей 1+ можна купити пісочний набір з невеликим відерцем, а для старших малюків підійдуть набори з об’ємнішими відрами. Набори з  лійками, ситечками та млинками, можна доповнитити й іншими аксесуарами:  пасочками з цікавими малюнками, додатковими лопатками та лійками.  

  Спеціально для хлопчиків створені пісочні набори з героями мультфільму «Тачки». Малюнки нанесені на відерце та пасочки. Набір доповнений корабликом та лійкою. Для дівчаток створена ціла серія з принцесами Disney. Лійку та відерце можна використовувати для догляду за кімнатними рослинами чи квітами, що ростуть на дворі.

Пісочні набори зі знаменитими Мінні та Міккі доповнюють ліцензійну серію Disney та сподобаються і хлопчикам, й дівчаткам.

Для малюків молодшого шкільного віку можна купити велике відро для піску об’ємом 3,4л, а також візок для перевезення вантажу й велику лопатку з металевою ручкою. Ці аксесуари можна використовувати не лише влітку. Восени дитина буде перевозити листя, а взимку – сніг.

Якщо ж ви хочете здивувати дитину -  купіть дитячий візок з набором для піску.

 Високий і зручний іграшковий візок з широкою ручкою і 2 міцними колесами дозволяє перевозити як набір для піску, так і багато інших іграшок за бажанням малюка. Основна та додаткова полички візка забезпечені зручними бортиками, які захищають вантаж від випадання. Додаткову поличку можна знімати і встановлювати на різній висоті. На візку розміщується відерце, яке можна наповнювати піском або іграшками. В комплект входить сито, млинок, лопатка, грабельки і 2 формочки.

Іграшки європейської торгової марки користуються популярністю в усьому світі.  ТМ WADER – бездоганна якість в руках дитини.