Фото - Машинки WADER "Magic truck" - вантажівки з магічними спецефектами

Машинки WADER "Magic truck" - вантажівки з магічними спецефектами

 

Європейський бренд WADER належить до виробників з бездоганною репутацією. Іграшками Вадер граються діти кількох поколінь підряд. Тому, коли постає вибір купити іграшку WADER чи аналогічну, дешевшу іншого виробника, батьки надають перевагу перевіреному бренду.

WADER – бездоганна якість, перевірена часом

Всі товари WADER проходять подвійний контроль безпеки: у власних лабораторіях і на відповідність європейським вимогам якості. Виробник ретельно стежить за відповідністю характеристик іграшок дитячому віку. Товари для дітей 1+  не містять дрібних деталей, а іграшки для дошкільнят з рухомими частинами, урізноманітнюють гру й стимулюють розвиток мислення. Іграшки WADER  популярні в усьому світі. Парковки, конструктори, пазли, мозаїки, машинки – мають попит в сімдесяти країнах світу. На українському ринку купити іграшки Вадер можна у великих супермаркетах й магазинах іграшок, а також в інтернет-магазинах.

Фахівці компанії  постійно оновлюють асортимент й створюють нові моделі, щоб зацікавити дітей.Слідкувати за новинками WADER можна в інтернет-магазині компанії Тигрес, ексклюзивного дистриб’ютора польського бренду в Україні

«Magic truck» серія магічних вантажівок

Серія іграшкових авто "Magic Truck"  - новинка WADER.  Це великі вісімдесяти сантиметрові вантажівки для захопливої гри

В серію входять 6 різних автомобілів :

  • "Magic Truck"  авто поліція
  • "MagicTruck"  авто швидка допомога
  • "Magic Truck"  авто пожежна
  • "Magic Truck"  автовоз ретро
  • "Magic Truck"  автовоз формула 1 
  • "Magic Truck" авто сміттєвоз     

 

Реалістичні іграшки з удосконаленою кабіною й  люмінесцентними ліхтарями, які світяться в темряві, мають багато рухомих елементів.  В контейнерах відкриваються бокові та задні двері. Пожежна оснащена резервуаром та шлангом для подачі води, автовози - ліфтом для завантаження автомобілів. Велетенська швидка допомога має причіп в який можна одночасно завантажити багато пацієнтів. В набір входять наклейки, щоб малюк розвивав креативне мислення та дрібну моторику рук, оздоблюючи машинку.

Поліцейська машинка може перевозити водіїв-порушників разом з їхніми машинами. А на автовоз можна помістити одразу декілька великих авто. 

У сміттєвоз одночасно поміститься усе сміття, що є в дитячій кімнаті.  З такою іграшкою малюка не доведеться змушувати прибирати.

Особливо магічний ефект – це фари, що світяться в темряві. Машинки серії "Magic Truck" призначені для дітей 3+, але вони реалістичні й функціональні, тому навіть діти молодшого шкільного віку гратимуться ними з задоволенням. Діти старшого віку буде цікаво, як працює помпа в пожежній, чому світяться фари, як причіп з’єднується з кабіною. Граючись машинками серія "MagicTruck", діти  розвиватимуть логічне мислення й познайомляться з механікою роботи спецтранспорту.

Якщо в родині є маленький братик чи сестричка ця машинка перейде їм у спадок. Адже WADER – це іграшки для