Фото - Профілактика лактостазу та налагодження грудного вигодовування

Профілактика лактостазу та налагодження грудного вигодовування

Коли пологи минули й матуся відчула неймовірне щастя від першого крику своєї крихітки, перед нею стоїть ще одне важливе завдання – грудне вигодовування. Процес налагодження лактації починається з перших хвилин після пологів, коли немовля відразу  прикладають до материнських грудей. З першим ковтком, дитина отримує молозиво з  корисними бактеріями й антитілами, які заселяють стерильний шлунок крихітки й запускають імунну систему. І хоча спочатку молозива лише кілька крапельок воно – безцінне.

 Молоко у достатній кількості прибуває на другу-третю добу й саме у цей час матусі необхідна допомога й підтримка, для того щоб налагодити грудне вигодовування. На допомогу мамі компанія Canpol babies створила новий революційний винахід - Електричний молоковідсмоктувач Easy&Natural. З цим пристроєм матуся легко й ефективно зціджуватиме молоко, аби налагодити процес лактації й запобігти лактостазам.

 

Чому так важливо зціджувати молоко на початку грудного вигодовування

У перші дні життя малюк немає достатньо сили для того щоб добути собі їжу з матусиних грудей. На допомогу прийде молоковідсмоктувач Easy&Natural від Canpol babies

 Він інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні, безшумний в роботі.

  • Забезпечує 2 фази зціджування, як при природному ссанні. Перша фаза стимулює вироблення молока, друга - імітує повільне і глибоке ссання.

  • Має 9 режимів регулювання у кожній фазі або 18 режимів роботи в цілому.

  • Режими дають можливість регулювати ритм і силу зціджування відповідно до індивідуальних потреб мами.

  •  Простий в догляді - невелика кількість деталей максимально полегшує догляд за молоковідсмоктувачем.

  • Прилад оснащений силіконової масажною насадкою, яка ніжно масажує груди.

  • Інтуїтивно зрозуміла панель управління дозволяє легко користуватися. Безшумна помпа і м'яка силіконова масажна накладка значно покращують комфорт під час зціджування.

Молоковідсмоктувач невеликий і зручний. Тому його варто взяти з собою у пологовий. Як тільки відчуєте дискомфорт у грудях – починайте користуватися молоковідсмоктувачем, щоб запобігти лактостазу.

Лактостаз – це застій молока в протоках молочних залоз.  Найчастіше захворювання розвивається у жінок протягом перших тижнів після пологів.  Саме лактостаз  - основна причина завершення грудного вигодовування в період новонародженості дитини (перші 28 днів).Електричний молоковідсмоктувач Easy&Natural допоможе налагодити лактацію та насолоджуватися грудним вигодовуванням й материнством.

Замовляйте  новий революційний винахід на нашому сайті й ми безкоштовно доставимо його вам в найкоротші терміни!

  Легкого та щасливого материнства!