Фото - Топ-3 іграшки на літо для дитини

Топ-3 іграшки на літо для дитини

Літній сезон розпочався й  щоб відпочинок на був для дітей цікавим та корисним радимо взяти з собою у відпустку іграшки ТМ Тіgres для незабутнього літа.

№1. Розвиваюча іграшка "Кораблик"

Кораблик – чудова іграшка для відпочинку на морі. Він добре тримається на воді, тому малюк зможе перевозити у ньому мушлі та пісок. Розвиваюча іграшка "Кораблик" поєднує в собі функції іграшки і сортера. Кораблик виконаний у вигляді коробочки з фігурними виступами, на які потрібно помістити фішки відповідної форми. Підбираючи фігурки, дитина вивчає форми й кольори, вчиться порівнювати й аналізувати, розвиває логіку і пам'ять, спритність, дрібну моторику і координацію рухів. З такою іграшкою ваш відпочинок корисним та пізнавальним

№2 Набір корабликів

Чотири яскраві різнокольорові кораблики для незабутнього відпочинку. Це альтернатива тим паперовим корабликам які нам робили у дитинстві. Вони чудово плавають у воді і ковзають по піску. Кораблики невеликі й зручні для дитячої долоньки, але мають широкі палуби, щоб малюк міг черпати воду чи носити пісок.

№ 3 Ліцензійна серія наборів для піску Disney   

Малеча любить бавитися в піску, а на березі моря з мокрого піску можна будувати різні фігури. Тому пісочний набір необхідний для відпочинку на морі. Радимо Вам придбати пісочний набір з ліцензійної серії наборів для піску Disney із зображенням героїв улюблених мультфільмів. Зручне  дитяче відерце з круглою ручкою, прикрашене термонаклейкою, а також цікавий млинок, пасочку, лопатку та граблі можна використовувати й для гри з піском, і для гри у воді. Міккі Маус, Мінні Маус, Крижане Серце, Софія Прекрасна, Тачки, Принцеси Дісней, що зображені на відеречках – додадуть Вашому відпочинку яскравих барв.

 

Відпочивайте та ростіть разом з нами!