Фото - Обираємо соску для малюка

Обираємо соску для малюка

Як обрати соску для дитини серед різноманітного асортименту, що нині представлений на ринку України? На що звернути увагу? Ми допоможемо Вам розібратися й зробити правильний вибір. Найперше на матеріал, з якого вона виготовлена. Зазвичай соски виготовляють з латексу і силікону. Латексні соски роблять з натурального матеріалу – каучуку. Тому вони мають специфічний смак, запах і жовтуватий колір. Такі соски м'які й еластичні, вони нагріваються в роті малюка, максимально нагадуючи материнські груди. Згодом соски можуть втратити еластичність і потемніти на сонці. Тому рекомендується змінювати їх кожні 3-5 тижнів.

Силіконові соски прозорі, вони не мають ні запаху, ні смаку. Такі соски краще витримують високотемпературну обробку. Малюку їх важче прокусити, ніж латексні й вони довговічніші: не втрачають свою еластичність і не темніють від сонячних променів. Соски з силікону рекомендується змінювати кожні 1-2 місяці.

Соски бувають для пляшечок з широким і вузьким горлечком. Лікарі рекомендують використовувати все-таки пляшечки з широкою шийкою, бо вони більше нагадують форму грудей мами.

Одна з новітніх широкою основою бути динамічна соска LOVI. У чому її унікальність? Головне її перевага - це тверда основа соски, яка дає можливість зафіксувати губи малюка і змушує докладати зусиль під час смоктання. Ці зусилля і розвивають дрібну мускулатуру рота, що дуже важливо для розвитку мови.

За формою розрізняють круглі й анатомічні дитячі соски. Вважається, що круглі соски легше смоктати, вони зручніші для малюка і тому більше підходять для найменших. Анатомічні соски рекомендуються лікарями, бо завдяки спеціальній формі вони сприяють правильному розвитку прикусу і перешкоджають заковтуванню повітря.

Ще один важливий параметр сосок – це швидкість потоку їжі, яка залежить від отворів в сосці. Залежно від швидкості потоку розрізняють наступні соски

  • міні (від 0 місяців)
  • повільний потік (від 3 місяців)
  • середній потік (від 6 місяців)
  • швидкий потік (від 12 місяців)
  • для каш (від 6 місяців), ідеально підходять для подачі саме цього продукту. Вони забезпечені отвором хрестоподібної форми.
  • зі змінним потоком (від 6 місяців), володіють трьома можливими швидкостями потоку: повільною, середньою і швидкою. Ви можете регулювати швидкість, повертаючи пляшку до певної позначки.

У різних виробників ця шкала може відрізнятися. Так само й у різних малюків можуть бути свої смаки й вподобання. Пам’ятайте, що розвиток малюка – процес індивідуальний, тому йому може підійти соска зі швидкістю потоку, який не відповідає стандартним рекомендаціям.

Один з найважливіших факторів при виборі соски - це надійний виробник. В інтернет-магазині Тигрес ви знайдете дитячі соски перевірених брендів - Canpol babies і LOVI.

Нам довіряють мами в усьому світі – довіряйте і ви!