Фото - З пляшечкою LOVI  Diamond Glass ви легко поєднаєте грудне вигодовування та годування з пляшечки!

З пляшечкою LOVI Diamond Glass ви легко поєднаєте грудне вигодовування та годування з пляшечки!

Часто трапляється, що матусям потрібно догодовувати малюка. Особливо, коли дитина не набирає вагу чи мамі треба відлучитися на деякий час.

Якщо догодовувати малюка зі звичайної пляшки, є ризик, що крихітка відмовиться від грудей. Щоб добути молоко з материнських грудей, дитина докладає зусилля. Зі звичайної соски їжа дістається крихітці легко.  

 

Пляшечка має бути високої якості, виготовлена з безпечних, протестованих та сертифікованих матеріалів. Важлива й  антиколікова система годування, яка дає можливість дитині вільно дихати носиком, під час годування, ритмічно смоктати, без ризику   вдавитись. Для цього потрібно правильно підібрати соску.

Щоб поєднувати грудне вигодовування з годуванням з пляшки, обирайте пляшку з динамічною соскою.

Пляшечка та соска для годування  повинні бути безпечні для дитини, іншою рекомендацією є те, що соска не повинна порушувати природне смоктання та ритм. Дуже важливо, щоб техніка смоктання соски, максимально нагадувала смоктання грудей. Соска повинна подовжуватись та лежати в ротику дитини, наче груди, і, водночас, її основа повинна стійко триматись в ротику (вона не має бути занадто м’якою). Ця функція не може виконуватись сосками, виготовленими з однорідного силікону, тому що жорсткі соски не мають подовжуючої форми, а занадто м’які – малюк буде кусати. Тому динамічна соска, виготовлена з різних шарів силікону (з тонким, м’яким наконечником та з жорсткою основою), це найкращий вибір. Форма соски повинна дозволяти губам малюка міцно тримати її до закінчення смоктання.

 

Під час смоктання дитина не повинна ковтати повітря, бо в результаті цього у неї можуть бути коліки.

Скляна пляшечка LOVI  Diamond Glass з динамічною соскою –  не перешкоджає природним рефлексам смоктання дитини та сприяє безпечному годуванню грудьми. Пляшечка виготовлена з високоякісного боросилікатного скла, без додавання Бісфенолу-А. Дуже міцна та стійка до подряпин. Забезпечує високий рівень гігієни та довгий час підтримує температуру молока.

Для новонароджених бренд LOVI пропонує пляшечку 150 мл. Для діток від трьох місяців – пляшечку розміром 250 мл. Можна вибрати аксесуар в рожевому, або блакитному кольорі. Ця пляшечка підходить для всіх молоковідсмоктувачів LOVI.

 

Скляна пляшечка LOVI  Diamond Glass

  • Зроблена з природних матеріалів  
  • Довговічна та гігієнічна
  • Зберігає температуру їжі протягом довгого часу
  • Не перешкоджає природним рефлексам смоктання дитини та сприяє безпечному годуванню грудьми.

Аксесуари бренду LOVI допоможуть пережити лактаційні кризи та успішно поєднувати грудне вигодовування з вигодовуванням з пляшечки.