Фото - З яскравим посудом ТМ Canpol babies ваш малюк стане самостійнішим

З яскравим посудом ТМ Canpol babies ваш малюк стане самостійнішим

  Введення першого прикорму – важливий та відповідальний етап в розвитку малюка. Малюк починає їсти «дорослу їжу» та стає самостійніший

Щоб дитина росла здоровою та впевненою особистістю, фахівці рекомендують  купити посуд для першого прикорму. Усі засоби гігієни для малюка необхідно обирати в спеціалізованих магазинах та надійних виробників.

Скло, фарфор чи пластик?

Перший посуд для дитини має бути виготовлений з якісного харчового пластику, адже  скло, фарфор і кераміка - дуже крихкі матеріали і не підійдуть маленьким непосидам

Перший посуд крихітки від ТМ Canpol babies – якість та безпека для дітей

 Якісний пластик при нагріванні не виділяє шкідливих речовин і повністю відповідає вимогам безпеки щодо дитячої продукції. В інтернет-магазині Тигрес ви можете купити сертифікований посуд для дитини відомого бренду Canpol babies, якому довіряють мами в усьому світі.

Дитячий посуд європейського бренду - абсолютно безпечний! Обираючи посуд Canpol babies  ви дбаєте про:

Гігієну. Для малечі особистий посуд необхідний, як зубна щітка. Адже імунітет дитини ще не стійкий до вірусів та бактерій.

Раціональне використання продуктів та напоїв. Дитячий посуд Canpol babies за обсягом розрахований на необхідну кількість їжі для дитини.

Безпеку. Усі аксесуари Canpol виготовлені ​​з сертифікованих екологічних матеріалів. Вони проходять двоетапну перевірку на відповідність європейським та українським стандартам.

 Розвиток. Яскравий дизайн та різноманітні кольори стимулюють розвиток координації та уваги, а зручна ложечка – дрібної моторику рук.

Зручність. Анти-ковзаючі елементи. Зручні для маленьких ручок та безпечні для чутливих ясен столові предмети. 

   У нашому інтернет-магазині ви можете купити ложечки, тарілку та поїльник окремо, а можна – купити одразу набір, так ви виховуватимете в малечі естетичні якості! Привчайте малюка їсти за столиком, кладіть поруч серветку, показуйте як нею користуватися. Хай спільні сніданки, обіди та вечері стануть для вашої родини доброю традицією.