Бренди

Іграшки відіграють важливу роль в житті дитини. Граючись розвиваючими іграшками, малюк пізнає світ, знайомиться з формами та кольорами, розвиває логічне мислення, просторову уяву та дрібну моторику рук.Щоб гра була не лише цікавою, а й безпечною, обирайте якісні іграшки ТМ Tigres. Розвиваючі іграшки ТМ Tigres сертифіковані, мають унікальний дизайн, безпечні та міцні,  а конструкція вага та розмір відповідають особливостям  дітей від 12 місяців.

Спеціалісти компанії створюють іграшки для хлопчиків та дівчаток з душею, знаючи, що їх робота буде оцінена мільйонами дітей у всьому світі.

Пластмасові іграшки ТМ Tigres  – розвиваємось граючись!

Переглянути товари

Милі та кумедні звірятка, фантастичні герої та м’якенькі іграшки-подушки стануть найкращими друзями для діток будь-якого віку. М'які іграшки подобаються дітям від 2 до 102 років! Дизайнери компанії Тигрес слідкують за модними тенденціями на іграшковому ринку і створюють іграшки які подобаються і дітям, і дорослим!

Доглядати за іграшкою легко! Діти можуть захопитися грою в будь-якому місці, а за допомогою пральної машини всі забруднення можна випрати. На бездоганну якість іграшки прання не впливає.

Для пошиття м'яконабивних іграшок та подушок ТМ Tigres використовуються безпечні й сертифіковані матеріали - екологічно чистий плюш та силіконізоване волокно.  

М’які іграшки ТМ Tigres – іграшки з душею!

Переглянути товари

LOVI – преміум-бренд на українському ринку аксесуарів для мам та  немовлят від 0 до 3-х років. У співпраці з провідними фахівцями в області лактації та неонатології, бренд LOVI створює інноваційні продукти, які допомагають мамам при грудному годуванні, а також продукти для альтернативного годування і заспокоєння малюків, безпечні для природженого смоктального рефлексу. 

Компанія Тигрес  - ексклюзивний дистриб’ютор бренду в Україні.

LOVI: годування з любов’ю

Переглянути товари

Компанія Theo Klein є одним з найбільших в Європі виробників навчальних розвиваючих іграшок  преміум сегменту і партнером всесвітньо відомих брендів: BOSCH, MIELE, BRAUN, VILEDA, WMF, BARBIE тощо. Klein – німецький бренд пластмасових іграшок.

Іграшки ТМ Klein сприяють творчості, розвитку уяви та практичних навичок.

В асортименті представленна будівельна техніка, іграшкові автомобілі VOLVO та HOT WHEELS.

 ТМ Klein - маленька копія великого світу!

Переглянути товари

Торгова марка Canpol babies заснована у 1990 року. Сьогоднішні -  це одна з найбільших на європейському ринку колекцій аксесуарів для мам та немовлят, які необхідні для годування, догляду, розвитку та безпеки дитини.

Серед продуктів ТМ Сanpol babies є усі необхідні аксесуари щоб налагодити лактацію та почуватися комфортно під час грудного вигодовування. 

Зручна білизна для вагітних та годуючих мам, лактаційні прокладки, силіконові насадки для чутливих грудей, контейнери для зберігання молока, сумки й термоупаковки для прогулянок з дітьми – усе необхідне для вашого комфорту

Компанія Тигрес є ексклюзивним дистриб’ютором бренду в Україні.

Canpol babies: вдалий початок материнства!

Переглянути товари

ТМ Wader - європейський виробник пластмасових іграшок.

Іграшки ТМ Wader сприяють розвитку творчих здібностей, логічного мислення, координації рухів та дрібної моторики рук дитини.  
Гарантією високої якості продукції є використання тільки найкращої та безпечної сировини, сучасного обладнання й новітніх технологій. Іграшки проходять обов'язкову сертифікацію згідно європейських й українських стандартів якості та маркуються відповідними знаками.

Компаніія Тигрес є ексклюзивним дистриб’ютором пластмасових іграшок ТМ Wader в Україні та країнах СНД.

 ТМ Wader - найкраща якість в руках дитини!!

Переглянути товари