Бренди

Іграшки відіграють важливу роль в житті дитини. Граючись розвиваючими іграшками, малюк пізнає світ, знайомиться з формами та кольорами, розвиває логічне мислення, просторову уяву та дрібну моторику рук.Щоб гра була не лише цікавою, а й безпечною, обирайте якісні іграшки ТМ Tigres. Розвиваючі іграшки ТМ Tigres сертифіковані, мають унікальний дизайн, безпечні та міцні,  а конструкція вага та розмір відповідають особливостям  дітей від 12 місяців.

Спеціалісти компанії створюють іграшки для хлопчиків та дівчаток з душею, знаючи, що їх робота буде оцінена мільйонами дітей у всьому світі.

Пластмасові іграшки ТМ Tigres  – розвиваємось граючись!

Переглянути товари

ELFIKI - Перший в Україні бренд екологічних іграшок.

Іграшки ТМ ELFIKI створені з турботою про довкілля, адже виготовлені з біопластику, що на 94% складається з цукрової тростини.

Виробництво біопластику зменшує викиди вуглецю.

  • Цукрову тростину вирощують на контрольованих плантаціях без пестицидів у центральній та південній Бразилії.
  • Цукрову тростину збирають кожні 6–12 місяців.
  • Біопластик із цукрової тростини  - 100% стійка сировина, що  не поступається своїми властивостями традиційній пластмасі.

Для утворення біологічного поліетилену використовуються відходи цукрової промисловості. Цукрова тростина - відновлювальна сировина, тоді як синтетичний поліетилен виготовляється з викопної сировини у вигляді сирої нафти та нафтового газу.

 Під час росту, цукрова тростина забирає вуглекислий газ з атмосфери й виробляє кисень. Тому використання біологічного поліетилену - величезний внесок у зменшення парникових газів. На першому етапі відбувається вилучення етанолу з цукрової тростини. В процесі дегідратації утворюється «зелений етилен», який є основою біологічного  матеріалу. Поліетилен із цукрової тростини – достатньо пластичний і відповідає усім стандартам безпеки іграшок.

  Пластмасові іграшки бренду – це розвиваюча серія для дітей 1+. Виготовлені з урахуванням фізичних та інтелектуальних здібностей дітей в стильних пастельних кольорах.

 Іграшки розвивають найважливіші вміння:

  • Розвивають логічне мислення
  • Знайомлять дитину з  фігурами
  •  Формують навичку порівняння предметів
  • Розвивають дрібну моторику рук
  • Розвивають тактильні відчуття
  • Тренують пам'ять, посидючість й уважність

Обираючи іграшки бренду ELFIKI, ви дбаєте про безпеку дітей та їхнє майбутнє.

Збережемо довкілля разом!

Переглянути товари

Авторські екологічні м’які іграшки ТМ ELFIKI – казкові герої, створені з турботою про розвиток та майбутнє дітей.

Контакт дитини з іграшкою – неоціненний. М’яка іграшка відіграє величезну роль у розвитку малюка. Завдяки спілкуванню з м’яким другом, дитина пізнає світ, розвиває комунікативні здібності та вчиться етикету. Улюблена іграшка – це справжній психолог для дитини. Вона підіймає настрій, підтримує у дорозі, заспокоює у дитячому садку. Як справжній друг розділяє усі хвилювання дитини.

Авторські іграшки Першого в Україні бренду еко іграшок, створені з безпечних екологічних матеріалів.

Айлі та Пуфі – милі Ельфіки, хлопчик та дівчинка, які стануть для дитини найкращими друзями. Дизайнери створили шість стильних образів для Айлі та Пуфі. Влітку дитина одягатиме своїх друзів у легкі сукеночки та шорти, а восени – у трендові курточки. Завдяки зміні образів, діти в ігровій формі познайомляться з порами року та навчаться одягатися згідно з сезоном.

Ельфікі – стильні та модні! Малеча не захоче розлучатися з іграшкою й із задоволенням братиме у садок. Завдяки брендовому гардеробу, іграшка щоразу виглядатиме іншою: стильною та модною. Іграшки та одяг ТМ ELFIKI виготовлені з високоякісних, гіпоалергенних, екологічних матеріалів. Іграшки абсолютно безпечні для діток від трьох років.

Різні образи Ельфіків сприятимуть розвитку фантазії, емоційного інтелекту, комунікативним здібностям та творчому потенціалу.

Переглянути товари

Милі та кумедні звірятка, фантастичні герої та м’якенькі іграшки-подушки стануть найкращими друзями для діток будь-якого віку. М'які іграшки подобаються дітям від 1 до 101 року! Дизайнери компанії Тигрес слідкують за модними тенденціями на іграшковому ринку і створюють іграшки, які подобаються і дітям, і дорослим!

Доглядати за іграшкою легко! Діти можуть захопитися грою в будь-якому місці, а за допомогою пральної машини всі забруднення можна випрати. На бездоганну якість іграшки прання не впливає.

Для пошиття м'яконабивних іграшок та подушок ТМ Tigres використовуються безпечні й сертифіковані матеріали - екологічно чистий плюш та силіконізоване волокно.  

М’які іграшки ТМ Tigres – іграшки з душею!

Переглянути товари

LOVI – преміум-бренд на українському ринку аксесуарів для мам та  немовлят від 0 до 3-х років. У співпраці з провідними фахівцями в області лактації та неонатології, бренд LOVI створює інноваційні продукти, які допомагають мамам при грудному годуванні, а також продукти для альтернативного годування і заспокоєння малюків, безпечні для природженого смоктального рефлексу. 

Компанія Тигрес  - ексклюзивний дистриб’ютор бренду в Україні.

LOVI: годування з любов’ю

Переглянути товари

Компанія Theo Klein є одним з найбільших в Європі виробників навчальних розвиваючих іграшок  преміум сегменту і партнером всесвітньо відомих брендів: BOSCH, MIELE, BRAUN, VILEDA, WMF, BARBIE тощо. Klein – німецький бренд пластмасових іграшок.

Іграшки ТМ Klein сприяють творчості, розвитку уяви та практичних навичок.

В асортименті представленна будівельна техніка, іграшкові автомобілі VOLVO та HOT WHEELS.

 ТМ Klein - маленька копія великого світу!

Переглянути товари

Торгова марка Canpol babies заснована у 1990 року. Сьогоднішні -  це одна з найбільших на європейському ринку колекцій аксесуарів для мам та немовлят, які необхідні для годування, догляду, розвитку та безпеки дитини.

Серед продуктів ТМ Сanpol babies є усі необхідні аксесуари щоб налагодити лактацію та почуватися комфортно під час грудного вигодовування. 

Зручна білизна для вагітних та годуючих мам, лактаційні прокладки, силіконові насадки для чутливих грудей, контейнери для зберігання молока, сумки й термоупаковки для прогулянок з дітьми – усе необхідне для вашого комфорту

Компанія Тигрес є ексклюзивним дистриб’ютором бренду в Україні.

Canpol babies: вдалий початок материнства!

Переглянути товари

ТМ Wader - європейський виробник пластмасових іграшок.

Іграшки ТМ Wader сприяють розвитку творчих здібностей, логічного мислення, координації рухів та дрібної моторики рук дитини.  
Гарантією високої якості продукції є використання тільки найкращої та безпечної сировини, сучасного обладнання й новітніх технологій. Іграшки проходять обов'язкову сертифікацію згідно європейських й українських стандартів якості та маркуються відповідними знаками.

Компаніія Тигрес є ексклюзивним дистриб’ютором пластмасових іграшок ТМ Wader в Україні та країнах СНД.

 ТМ Wader - найкраща якість в руках дитини!!

Переглянути товари