Фото - Аспіратор  Canpol babies для безболісного очищення носиків

Аспіратор Canpol babies для безболісного очищення носиків

Коли нежить у малюка, у мам виникає запитання: чим краще очистити його носик. Адже виділення з носа ускладнюють дихання, провокують кашель та запалення вух, знижують апетит та погіршують сон. ТМ Canpol babies розробила аспіратор із силіконовою насадкою,  за допомогою якого очистити маленький носик стало легко та безболісно.

Аспіратор для найменших

Аспіратор для носа Canpol babies призначений для дітей від народження й до 3 років, які ще не вміють самостійно очищати носик. Аспіратор дозволяє легко і просто усувати надлишкові виділення. У нього є незаперечна перевага над іншими аксесуарами такого типу – можливість регулювання сили відсмоктування. Один кінець аспіратора знаходиться у мами в роті, тому вона може дбайливо контролювати інтенсивність відсмоктування, що робить процес безпечним для малюка.

 Аспіратор має подвійний захист від попадання виділень в рот мами, для більшого психологічного комфорту можна додатково розмістити шматочок вати в пластмасовій частині трубки. Після використання помийте аспіратор в теплій воді з дитячим милом й добре прополощіть. Аспіратор має зручну коробку для гігієнічного зберігання.

Аспіратор комплектується 2 змінними насадками, але ви можете також замовити змінні насадки для аспіратора Canpol babies додатково. Їх форма пристосована до форми маленького носика і запобігає занадто глибокому й болючому введенню аспиратора. Насадки виготовлені з м'якого силікону, щоб забезпечити повну безпеку, навіть якщо малюк під час процедури вередуватиме чи раптово поверне голівку.

 

Аспіратор назальний Canpol babies – маленькі носики дихають вільно!