Фото - Дякуємо, що ви з нами!

Дякуємо, що ви з нами!

24 лютого 2022 року, о п’ятій ранку в різних куточках України пролунали вибухи. Російська федерація, за підтримки Білорусії, вчинила відкритий воєнний напад на нашу країну.  Росія атакувала Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із території Білорусі й окупованого Криму.

Президент сусідньої держави назвав вторгнення в Україну  спецоперацією «з денацифікації та демілітаризація України.»

З листопада 2021 року вздовж кордону України російські війська почали накопичувати військову техніку та живу силу. Неодноразово різні ЗМІ, західні та українські політики розцінювали накопичення російських військ біля кордонів з Україною як підготовку Росії до війни з Україною. Офіційні представники Росії всіляко заперечували у своїх заявах, що Росія планує чи має намір напасти на Україну. А причину накопичення військ називали черговим «навчанням»

21 лютого 2022 року  російська влада визнала так звані  «ДНР» і «ЛНР» державними  утвореннями.  Практично одночасно Збройні сили Російської Федерації почали перекидати додаткові війська на окуповані території Донецької і Луганської областей.

За прогнозами деяких західних політиків та сподівань РФ спецоперація по захопленні території України та зміні влади мала тривати декілька днів. Однак завдяки спротиву українців, швидкому реагуванню ЗСУ та територіальної оборони вже з перших днів агресор зазнав значних втрат у живій силі і техніці. У своїй новітній історії, за оцінками України, Росія в усіх війнах, які вона вела, ще не зазнавала навіть приблизно таких великих втрат за такий короткий час. Ворога деморалізувало й ставлення місцевих жителів. Адже російські військові не очікували такого супротиву від місцевих жителів у російськомовних містах України. Влада РФ була дезінформовано щодо настроїв українців. Пропагандисти переконували, що спецоперація пройде за сценарієм Криму.

Навколо України об’єднався увесь світ. Потужні санкції запроваджені проти Росії, завдадуть нищівного удару економіці країни. Інфляція та значне зростання цін на фоні безробіття торкнеться кожного, хто проживає в країні агресорі.  Десятки відомих брендів вийшли з ринку Росії й відмовилися працювати з країною терористом.

Від жорстокості військ РФ здригнулася земля. Ворожі ракети знищили цілі житлові квартали, окупанти розстрілювали зелені коридори та вбивали мирних жителів. 4,5 мільйонів українців виїхали за кордон, сотні тисяч стали внутрішніми переселенцями й втратили житло.   

Тисячі людей у всьому світі провели акції на підтримку України. Військова, фінансова та гуманітарна допомога від європейських країн зміцнили віру українців у Перемогу.     

Сьогодні Україна, виборює своє право бути незалежною суверенною державою. Своєю мужністю, згуртованістю й стійкістю ми ще раз підкреслили: Україна – європейська країна. Сьогодні українці народжуються, як нація. Ми всі воюємо на своєму місці. Кожен з нас – це пазлик великої й могутньої європейської держави. 

Ми дякуємо усім, хто допомагає нам подолати ворога й перемогти рашистську орду. За вашу допомогу й за те, що ділитеся з нами своїм домом. Сьогодні, бути українцем, означає бути героєм. Дякуємо, що ви з нами! Дякуємо, що кожен з вас трішки українець!