Фото - Підігрівач ТМ Canpol babies: швидко, зручно, корисно!

Підігрівач ТМ Canpol babies: швидко, зручно, корисно!

Якщо малюк знаходиться на грудному вигодовуванні, підігрівати їжу не потрібно - адже мамине молочко завжди  має температуру її тіла.А якщо виникла необхідність молочко зцідити і залишити на деякий час в холодильнику?

Для того, щоб нагодувати такою їжею дитину, можна, звичайно підігріти її в мікрохвильовій печі, на водяній бані чи теплом власного тіла, нарешті.Однак всі ці способи мають недоліки.

Підігріваючи на водяній бані, складно домогтися потрібної температури. Користуючись теплом власного тіла, можна довести їжу до ідеальної температури  для  дитини однак, це займе дуже багато часу.У мікрохвильовці можна виставити необхідну температуру, процес пройде досить швидко, проте педіатри в один голос стверджують - СВЧ піч не варто використовувати для дитячого харчування, а тим більше - для грудного молока. По-перше, прогрівання в ній відбувається нерівномірно, по-друге, фахівці стверджують, що після обробки їжі в мікрохвильовій печі, значно зменшується кількість корисних речовин в ній. При високочастотному впливі на грудне молоко губляться його імунні властивості.

Так що ж робити? На щастя, на допомогу матусям приходять сучасні пристрої, в яких враховані всі складнощі такого делікатного процесу, як підігрів дитячого харчування.

Так, наприклад, підігрівач для дитячого харчування Canpol babiеs розігріває дитяче харчування або грудне молоко дбайливо і  швидко. При такому розігріванні, на відміну від мікрохвильової печі, зберігаються практично всі вітаміни та корисні речовини

 Електричний підігрівач Canpol babies для пляшечок забезпечує комфорт та безпеку. Підігрівач оснащений функціональним контейнером з кришкою для нагрівання густої їжі, а також підходить для більшості пляшечок і баночок. Температура регулюється плавно, що полегшує підтримку правильного температурного режиму для різноманітної їжі. Завдяки управлінню однією ручкою, пристрій простий та зрозумілий у використанні.

 Підігрівач ТМ Canpol babies простий у використанні:

  • плавне регулювання температури.
  • можливість нагрівання замороженої та охолодженої їжі.
  • контейнер з кришкою.
  • 2 роки гарантії

З підігрівачем Canpol babiеs їжа для малюка завжди буде ідеальної температури.