Фото - Спільні ігри та корисні іграшки  - найкраща інвестиція у здоров’я ваших дітей!

Спільні ігри та корисні іграшки - найкраща інвестиція у здоров’я ваших дітей!

  За даними ВООЗ у світі понад 120 мільйонів дітей з надмірною вагою й ця цифра невпинно зростає! Неправильне харчування й малорухливий спосіб життя шкодять здоров’ю дітей ще в ранньому віці. Сучасних дітей усе важче відірвати від комп’ютерних  ігор та спілкування в чаті й зацікавити грою у дворі. Самоізоляція та COVID 19 лише погіршили ситуацію. Адже фізична активність знизилася й життя поступово перейшло в онлайн.

  Щоденна активна гра з дітьми – чудова профілактика від хвороб. Під час рухливої гри знижується ризик захворювання цукровим діабетом, ожирінням, астмою. Гра на свіжому повітрі тренує легені й загартовує імунну систему, розвиває велику та дрібну моторику  .

 Щоденна гра з дитиною – корисна звичка

   Фахівці кажуть, що корисна звичка формується 21 день. Почніть тренувати це вміння ще під час вагітності. Щодня гуляйте в парку годину-дві.  Ви дихатимете свіжим повітрям, а разом з вами й маля. Коли крихітка народиться, продовжуйте щоденні прогулянки. А коли почне ходити, відвідуйте  дитячий майданчик та  знайомтеся з новими друзями.

Активна гра корисна не лише для дошкільнят

   Поки мама у декретній відпустці у її щоденному графіку запланована прогулянка з малюком. Дитина міцніше спить та має кращий апетит після активної гри. Коли ж мама починає працювати, життя крихітки змінюється. Звісно, у садку й школі діти активно проводять час на фізкультурі та перервах. Але чи достатньо цього? Особливо під час літніх канікул.

   Якщо маєте можливість, відвезіть малечу до бабусі з дідусем. Іграшки для піску з самоскидами, боулінг, бадмінтон, велосипед  та м’яч будуть повноцінною заміною інтернету.

   Якщо ж дитина змушена проводити літні канікули в місті, щодня після роботи знаходьте час на спільні ігри. Після вечері не гортайте соціальні мережі, а гуляйте усією сім’єю. Пограйте боулінг чи бадмінтон. Покатайтеся на велосипедах. Це буде корисно не лише дитині. Відвідуйте разом басейн чи спортзал. Часто спорткомплекси пропонують заняття одночасно батькам і дітям у різних групах за спец ціною.

   Навіть якщо з семи днів на тиждень, ви активно проводитимете 3-4 вечори, це позитивно вплине на імунітет усієї родини.

  У похмурі дощові дні, поки ви займатиметеся хатніми справами, запропонуйте татові разом з дитиною пограти боулінг. Для цієї гри достатньо дитячої кімнати чи коридору. Або скласти щось незвичайне з конструктора чи запустити кораблики у ванній. Пасивні ігри, які потребують розумової діяльності, розвивають інтелектуальні здібності малюка.  

  В сучасному світі важливо знайти золоту середину між роботою, домашніми справами, особистим простором та вихованням щасливої, здорової дитини. Плануйте усі разом наступний тиждень, залучайте дитину до домашніх справ.

Мотивуйте, заохочуйте й живіть активно!